Hokejisté se sešli na golfu, aby podpořili paralympionika Povýšila. Natland Group Real Estate byla partnerem akce

21. 6. 2018

Aktuality

Natland Management

Už pošesté vzali profesionální hokejisté do ruky golfovou hůl místo hokejky, aby přispěli na dobrou věc. Cílem každoročního Hokej Charity Golf Cupu, který se letos konal ve východočeském golfovém resortu Kunětická hora, je pomoci vybranému postiženému člověku. Natland Group Real Estate byla partnerem akce.

Hokejisté se sešli na golfu, aby podpořili paralympionika Povýšila. Natland Group Real Estate byla partnerem akce

„Je moc příjemný pocit, že lidé jako Honza Rutta nebo Jirka Vykoukal takovou akci vymyslí a uspořádají,“ ocenil hokejisty i celý golfový mítink letošní obdarovaný, paralympionik Jan Povýšil. V patnácti letech ochrnul, když si na bazénové skluzavce zlomil šestý krční obratel. Po úrazu se začal intenzivně věnovat sportu a v plaveckých disciplínách získal pro Česko už pět paralympijských medailí.

Podmínkou účasti hokejistů na akci s podtitulem Mistrovství hokejistů v golfu bylo alespoň 50 odehraných zápasů v jedné z prestižních hokejových soutěží. Celkem se zúčastnilo 42 hráčů. Na hřišti byly k vidění různé výkony, hlavním cílem ovšem nebylo poměřování sil, ale příjemné setkání pro dobrou věc. Vítězem a novým rekordmanem turnaje (77 ran) se stal hlavní organizátor Jiří Vykoukal.

Závěrem akce předali organizátoři Janu Povýšilovi šek na 100 000 Kč. Peníze chce Povýšil investovat do svého vozíku, který by rád doplnil o přídavné přední kolo na elektrický pohon.

 

Líbí se vám článek? Sdílejte ho

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies? Více informací